Ми працюємо
18 років
Графік роботи магазину
Пн-П'ят: з 10:00 до 18:00
Субота: з 10:00 до 15:00

Контроллери та адаптери до пк

(78 товарів)
Вид:
-85%
Адаптер Cor-X SC/PC-SC/PC, SM, Simplex (AD-SC/PC Simplex)
9грн.
Тип - для оптичного кабелю
9грн. Cравнить
Адаптер LC/PC Cor-X (AD-LC/PC)
18грн.
Тип - перехідник, інтерфейси підключення - LC/PC, керамічна, синій
18грн. Cравнить
-70%
Адаптер SC/PC-SC/PC, SM, Duplex Cor-X (AD-SC/PC duplex)
21грн.
Тип - для оптичного кабелю
21грн. Cравнить
-69%
Адаптер Digitus SC/SC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96005-1)
42грн.
Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - SC, керамічна, синій
42грн. Cравнить
Адаптер Digitus SC/SC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96003-1)
42грн.
Тип - для комутаційних панелей, інтерфейси підключення - SC, керамічна
42грн. Cравнить
-2%
Адаптер Digitus LC/ LC Duplex Multimode, керам. сердечник (DN-96009-1)
64грн.
Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - LC, керамічна, 40 х 20 х 10 мм, зелений
64грн. Cравнить
Адаптер Digitus LC/ LC Duplex Singlemod, керам. сердечник (DN-96007-1)
64грн.
Тип - для комутаційних панелей, інтерфейси підключення - LC, керамічна
64грн. Cравнить
Адаптер SCART/RCA/S-VIDEO Cablexpert (CCV-4415)
75грн.
Тип - адаптер
75грн. Cравнить
Адаптер Cor-X AD-LC/PC duplex
95грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - LC, керамічна, зелений
95грн. Cравнить
-13%
Адаптер ATX 24 Pin to Molex 4 Pin Dynamode (ADD2PSU)
139грн.
Тип - адаптер-синхронізатор блоків живлення
139грн. Cравнить
-15%
Адаптер SC, OM1/OM2, Duplex Molex (18282-0033)
159грн.
Тип - для оптичного кабелю
159грн. Cравнить
-11%
Адаптер Dynamode USB tester 3-20V/0-3A (KWS-V21)
169грн.
Тип - тестер для вимірювання, інтерфейси підключення - USB, 73 х 23 х 13 мм, вага - 100 г, чорний
169грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 7.4x5.0 mm HP ST-Lab (PD100W-7.4x5.0mm-HP)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 7.4 x 5.0
179грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 5.5x2.5 mm ASUS,TOSHIBA,LENOVO ST-Lab (PD100W-5.5x2.5mm)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 5.5 x 2.5 мм
179грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 5.5x1.7 mm ACER, PACKARD BELL ST-Lab (PD100W-5.5x1.7mm)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - DC Male Jack 5.5 x 1.7 мм
179грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.0x1.7 mm LENOVO ST-Lab (PD100W-4.0x1.7mm)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 4.0 x 1.7 мм
179грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.5x3.0 mm HP ST-Lab (PD100W-4.5x3.0mm-HP)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 4.5 x 3.0
179грн. Cравнить
-15%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.5x3.0 mm DELL ST-Lab (PD100W-4.5x3.0mm-DELL)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 4.5 x 3.0
179грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 4.0x1.35 mm ASUS ST-Lab (PD100W-4.0x1.35mm)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, Male Jack 4.0 x 1.35 мм
179грн. Cравнить
-11%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 3.0x1.1 mm ACER, SAMSUNG ST-Lab (PD100W-3.0x1.1mm)
179грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 3.0 x 1.1 мм
179грн. Cравнить
-3%
Адаптер SC, OS1/OS2, Duplex Molex (18282-0037)
185грн.
Тип - для оптичного кабелю, інтерфейси підключення - SC
185грн. Cравнить
-13%
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 3.5x1.35 mm ASUS tablets ST-Lab (PD100W-3.5x1.35mm)
189грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 3.5 x 1.35 мм
189грн. Cравнить
-11%
Адаптер Micro USB2.0 to RJ45 Gembird (NIC-mU2-01)
197грн.
Тип - для інформаційних роз'ємів, інтерфейси підключення - USB 2.0, RJ-45, білий
197грн. Cравнить
Адаптер PD 100W USB Type-C Female to DC Male Jack 7.4x5.0 mm DELL ST-Lab (PD100W-7.4x5.0mm-DELL)
199грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, DC Male Jack 7.4 x 5.0
199грн. Cравнить
-34%
Адаптер CC-512 5V USB to 12V car XoKo (CC-512)
199грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB
199грн. Cравнить
Адаптер ST-Lab U-995
315грн.
Тип - для ігрової приставки, інтерфейси підключення - HDMI, RCA, пластмас, 150 мм, чорний
315грн. Cравнить
-6%
Адаптер Maiwo USB3.1 GEN2 Type-C to HDD 2,5" SATA II/III /SSD black (K105AG2 black)
344грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, USB Type-C, чорний
344грн. Cравнить
-7%
Адаптер Maiwo USB3.1 GEN1 TypeC to HDD 2,5" SATA/SSD black (K104G2 black)
369грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SATA, USB Type-C, чорний
369грн. Cравнить
-9%
Адаптер VE 679 Smart KM Switch Viewcon (VE 679)
376грн.
Тип - адаптер-перемикач
376грн. Cравнить
-1%
Адаптер 1.4V up to 40 m, 4K/30hz (HDRE1) PowerPlant (CA912537)
393грн.
Тип - підсилювач, інтерфейси підключення - HDMI, 80х33х13 мм, вага - 20 г, чорний
393грн. Cравнить
-2%
Адаптер SC/UPC (S)100шт.1пач Cor-X (AD-SC/UPC (S)/100)
452грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - SC/UPC, керамічна, синій
452грн. Cравнить
-7%
Адаптер Apple USB-C to Apple Pencil Adapter, Model A2869 (MQLU3ZM/A)
465грн.
Тип - адаптер, інтерфейси підключення - USB Type-C, білий
465грн. Cравнить

Ціни на Контроллери та адаптери до пк

Ціни на Контроллери та адаптери до пк на 02.03.2024 р. складає від 9.00 ₴ до 35397.00 ₴ в залежності від характеристик товара.

Назва товара Ціна
Адаптер HDMI 4K/30hz, up to 100m via CAT5E/6, loop-out (HDES12-LOOP) PowerPlant (CA912964) 3 971грн.
Контролер RAID HP Smart Array P408i-a SR Gen10 (8 Internal Lanes/2GB Cache) 12 (804331-B21) 31 446грн.
Адаптер USB-C to Gigabit Ethernet Choetech (HUB-R01) 622грн.
Адаптер USB 3.0 Type-C/Type-A to RJ45 Gigabit Lan, 3*USB 3.0, cable 13 cm Dynamode (DM-AD-GLAN-U3) 495грн.
Адаптер для інструменту Milwaukee M18 ONE KEY для M18 FORCE LOGIC (4933451386) 6 695грн.
Адаптер Cablexpert USB type-C to Gigabit Lan (A-USB3C-LAN-01) 537грн.