Ми працюємо
18 років
Графік роботи магазину
Пн-П'ят: з 10:00 до 18:00
Субота: з 10:00 до 15:00

Мережеве обладнання

(3346 товарів)
Виберіть підкатегорію
Вид:
-81%
Патч-корд GEPLINK 0.5м RJ-45 Cat.5e 26AWG CCS (GL8050)
19грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, алюміній + мідь, Колір - сірий
19грн. Cравнить
Оптичний патчкорд Cor-X SC, 1.5М, SM (OFP-SC/UPC-1,5)
21грн.
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
21грн. Cравнить
Пігтейл LC/UPC 1,5м (G652) Cor-X (OFP-LC/UPC-D-1,5 / 159681)
22грн.
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC
22грн. Cравнить
-71%
Патч-корд 0.5м RJ-45 CCA Atcom (9159)
24грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - сірий
24грн. Cравнить
Конектор Cor-X Fast connector SC/UPC-FTTH-01 (264039)
25грн.
FTTH, оптичні аксесуари, 1 шт
25грн. Cравнить
Конектор Cor-X Fast connector SC/UPC-FTTH-02 (053552)
25грн.
FTTH, оптичні аксесуари
25грн. Cравнить
-70%
Патч-корд 0.5м RJ-45 CCA Atcom (4961)
25грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - синій
25грн. Cравнить
Пігтейл Cor-X LC, 1.5М, SM (OFP-LC/UPC-1,5)
25грн.
Категорія - OFP, Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC
25грн. Cравнить
-8%
Патч-корд 0.5м, UTP, cat.5e, CCA, black Digitus (DK-1512-005/BL)
26грн.
Тип кабелю - U-UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - чорний
26грн. Cравнить
-82%
Патч-корд 0.5м, UTP, cat.5e, CU, green Digitus (DK-1511-005/G)
27грн.
Тип кабелю - U-UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - зелений
27грн. Cравнить
-82%
Патч-корд Digitus 0.5м (DK-1511-005/BLACK)
27грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - чорний
27грн. Cравнить
-64%
Патч-корд 1м RJ-45 Cat.5e 26AWG CCS GEPLINK (GL8001)
27грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 1 м, Категорія - cat 5e, Колір - сірий
27грн. Cравнить
Патч-корд 0.5м, UTP, cat.5e, CCA, grey Digitus (DK-1512-005)
28грн.
Тип кабелю - U-UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - сірий
28грн. Cравнить
-74%
Патч-корд 0.5м, UTP, cat.5e, CCA, blue Digitus (DK-1512-005/B)
28грн.
Тип кабелю - U-UTP, Довжина - 0.5 м, Категорія - cat 5e, Колір - синій
28грн. Cравнить
-36%
Патч-корд Cablexpert 0.25м, FTP, cat.6, штекер с защелкой (PP6-0.25M)
29грн.
Тип кабелю - FTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 6, Колір - сірий
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M/Y)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - жовтий
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M/V)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - фіолетовий
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M/R)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - червоний
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M/O)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - помаранчевий
29грн. Cравнить
Патч-корд Cablexpert 0.25м UTP CCA (PP12-0.25M/BK)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - чорний
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M/B)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - блакитний
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - сірий
29грн. Cравнить
Патч-корд 0.25м Cablexpert (PP12-0.25M/G)
29грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 0.25 м, Категорія - cat 5e, Колір - зелений
29грн. Cравнить
Патч-корд 1м, UTP, cat.5e, AWG 26/7, CCA, PVC, grey Digitus (DK-1512-010)
30грн.
Тип кабелю - U-UTP, Довжина - 1 м, Категорія - cat 5e, Колір - сірий
30грн. Cравнить
-66%
Патч-корд GEPLINK 2м RJ-45 Cat.5e 26AWG CCS (GL8002)
30грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 2 м, Категорія - cat 5e, алюміній + мідь, Колір - сірий
30грн. Cравнить
-10%
Стяжка Ritar 100мм/3.0мм, черная, 100 шт (CTR-B3100)
30грн.
3 x 100 мм, Матеріал - нейлон, 100 шт, колір - чорний
30грн. Cравнить
-63%
Стяжка 100мм, 100шт. Atcom (4720)
30грн.
2.5 х 100 мм, Матеріал - нейлон, 100 шт, колір - білий
30грн. Cравнить
-78%
Розподільча коробка Sven SE-72002, gray (7100114)
30грн.
30грн. Cравнить
Пігтейл FC/UPC 1,5м (G652) Cor-X (OFP-FC/UPC-1,5 / 047855)
30грн.
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - FC/UPC
30грн. Cравнить
-69%
Патч-корд 1м RJ-45 CCA Atcom (4962)
32грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 1 м, Категорія - cat 5e, Колір - сірий
32грн. Cравнить
-69%
Патч-корд Atcom 1 м (9160)
32грн.
Тип кабелю - UTP, Довжина - 1 м, Категорія - cat 5e, Колір - синій
32грн. Cравнить