Ми працюємо
18 років
Графік роботи магазину
Пн-П'ят: з 10:00 до 18:00
Субота: з 10:00 до 15:00

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)

-69%
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)
  • Артикул: 13977
  • На складі: В наявності
  • Виробник: Cor-X
46грн. 144,00грн. Знижка при замовленні 1 грн

Швидке замовлення До порівняння У обране

Повернутись до категорії
Більшість товарів відправляємо
у населені пункти — безкоштовно.
СкладВ нас власний склад
у Миколаєві, Києві, Харкові.

Самовывоз у Миколаєві вул. Погранична 167
Оформляєте замовленняОплата при отриманні.
Доставка кур'єром по Миколаєву 95 грн.

Відправимо замовлення в будь-який куточок країни
Новоя почтаНовою поштою, JustinJustin, Мист экспрессМіст Експрес.

Продаємо тільки новий та офіційний товар.

Перевіряємо товар перед відправкою до іншого міста.
Всі замовлення проходять перевірку, за бажанням, у магазині.


Оптичний патчкорд Cor-X SC / UPC-SC / UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC / UPC-SC / UPC-2)

Патчкорд є оптоволоконний кабель, оконцованнимі з двох сторін коннекторами, для підключення одного оптичного або мережевого, телекомунікаційного обладнання до іншого або до пасивного обладнання передачі сигналу.

Для зручності ідентифікації прийнята загальна колірна маркування: багатомодові патчкорди мають помаранчевий колір, а одномодові - жовтий. Патчкорди виготовляють з многомодового волокна (62,5 / 125 і 50/125) або одномодового волокна (9/125).

Гарантія, міс:
0
Відтворюваність, дБ:
≤0.10
Внесені втрати, дБ:
≤0.20
Максимальні внесені втрати, дБ:
≤0.20
Довжина:
2 м
Зворотне відображення, дБ:
≤-50
Стандарт:
Telcordia GR—326
Тип роз'ємів:
SC - SC
Тип і діаметр волокна:
Corning SMF-28, 9/125мкм
Тип волокна:
Singlemode
Температура зберігання, °С:
-40 ÷ +85
Кількість волокон:
Simplex
Робоча температура, ° С:
-40 ÷ +70
Країна виробництва:
Тайвань

Інтернет-магазин Shopmk.com.ua надає продаж та доставку товарів по території України. Продаємо офіційну продукцію, товар забезпечується офіційною гарантією виробника та сертифікатами якості.

Ми готові запропонувати такі умови доставки:

1. Безкоштовний самовивіз із нашого магазину у місті Миколаєві

Якщо Ви хочете купити необхідний товар, не чекаючи доставки товару нашими кур'єрами, Ви можете зробити це в нашому магазині. Наш асортимент налічує понад 50 000 артикулів і просто фізично неможливо тримати на залишках у магазині всю продукцію (включаючи всі можливі кольори, модифікації), обов'язково погодьте з менеджером (телефоном) наявність товару в нашому магазині та час свого візиту.

Як нас знайти >>>

2. Доставка по Миколаєву

Наша компанія здійснює доставку товарів Миколаївом власною службою доставки. Як правило, доставка відбувається наступного дня після замовлення. У ряді винятків за погодженням з менеджерами та наявністю товарних залишків у нашому магазині – можлива доставка в день замовлення.

Умови оплати занесення та підйому товару за відсутності вантажного ліфта до будинку чи квартири обговорюється з менеджером за телефоном:

- замовлення до 6000 грн - адресна доставка по Миколаєву до Вас до рук 95 грн;
- замовлення понад 6000 грн - доставка товару по Миколаєву БЕЗКОШТОВНО!

3. Доставка по Україні

- На більшість товарів - при замовленні понад 1600 грн та після 10% передоплати - доставка по Україні БЕЗКОШТОВНО!

Вся продукція по Україні доставляється перевізниками: Нова почта, Justin або Міст експрес. Клієнт оплачує відправку лише за схемою "склад-склад" або "склад-двері " і в деяких випадках лише за передоплатою. Є питання — телефонуйте.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail

Нам дуже важливо знати вашу думку!
Ваша оцінка
Погано            Відмінно!